Serwery aplikacji

Serwery aplikacji to zintegrowane środowisko programistyczne lub cały pakiet programów wspierający programistów przy tworzeniu aplikacji. Umożliwia on oddzielenie logiki biznesowej od usług dostarczanych przez producenta platformy (np. bezpieczeństwo, zarządzanie transakcjami, skalowalność czy też dostęp do baz danych).

Warning: Undefined array key "logotypy" in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-rozwiazania.php on line 49
Elementy oferty dla serwerów aplikacji opieramy o rozwiązania producentów, m.in.:
Poznaj oprogramowanie do monitoringu i zarządzania serwerami aplikacji:
EuroDB
EuroDB to rozwiązanie bazodanowe klasy Enterprise, którego centralnym komponentem jest sprawdzony silnik PostgreSQL. Został on obudowany szeregiem zintegrowanych, modularnych narzędzi, które rozszerzają jego możliwości, podnoszą efektywność zarządzania oraz analizy, a także bezpieczeństwo. Profesjonalne wsparcie realizowane przez certyfikowanych architektów i inżynierów sprawia, że jest to kompletne i sprawdzone rozwiązanie dla osób poszukujących systemu do zarządzania bazami danych.
Zapytaj o produkt
JBoss EnterpriseDB
JBoss Enterprise Middleware to oprogramowanie Open Source dla przedsiębiorstw, umożliwiające budowę, integrację oraz prezentację aplikacji jak również usług internetowych w architekturze zorientowanej na usługi (SOA). Sprzedaż oprogramowania odbywa się na zasadzie zakupu rocznej lub trzy letniej subskrypcji, które obejmuje wsparcie techniczne oraz długoterminowe utrzymanie systemu.
Zapytaj o produkt
Otwarty kod i profesjonalne usługi na najwyższym poziomie?
To możliwe! Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań wiodących producentów. Skontaktuj się, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest