Select Partner
APC®
Spółka American Power Conversion™ została założona w garażu w 1981 roku. Lata innowacji pozwoliły firmie uzyskać status flagowej marki Schneider Electric™ i lidera w sektorze infrastruktury fizycznej oraz rozwiązań w zakresie oprogramowania. APC dostarcza zasilanie awaryjne, ochronę przeciwprzepięciową oraz fizyczną infrastrukturę IT, zapewniając bezprzerwowy i bezpieczny dostęp do danych.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Zasilacze awaryjne UPS
Od ekonomicznych rozwiązań podtrzymujących zasilanie w domowym biurze, aż po najbardziej zaawansowane technologicznie i niezawodne rozwiązania klasy korporacyjnej, oferujące nie tylko funkcję zasilania awaryjnego, ale także pełną ochronę przeciwprzepięciową – w ofercie APC znajdziesz każde rozwiązanie UPS, jakiego tylko potrzebujesz.
Zapytaj o produkt
Przełączniki źródeł zasilania
Automatyczne przełączniki źródeł zasilania (ATS) marki APC przeznaczone do montażu w szafie rack zapewniają niezawodne, nadmiarowe zasilanie urządzeń wyposażonych w jedno źródło zasilania. Zamontowany w szafie przełącznik ATS jest wyposażony w dwa kable zasilające. Jeśli podstawowe źródło zasilania stanie się niedostępne, przełącznik ATS płynnie przełączy się na drugie źródło, nie zakłócając przy tym pracy zasilanych urządzeń. Dostępne są przełączniki z wbudowanym interfejsem sieciowym, którymi można zarządzać zdalnie przez interfejs WWW, SNMP lub Telnet.
Zapytaj o produkt
Listwy zasilające PDU
Zarządzane listwy zasilające z rodziny NetShelter do montażu w szafie rack umożliwiają zaawansowane zarządzanie obciążeniem i sterowanie włączaniem oraz wyłączniem gniazd, co pozwala na sekwencyjne uruchamianie urządzeń i zarządzanie gniazdami.
Zapytaj o produkt
Produkty APC znajdują zastosowanie w obszarze:
W ofercie APC znajdziesz m.in. następujące grupy produktowe:
Szukasz sprawdzonego dostawcy
rozwiązań APC?
Skontaktuj się z nami, aby ustalić Twoje potrzeby i sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest