Monitorowanie i zarządzanie zasilaniem

W dzisiejszym centrum danych efektywne wykorzystanie zasobów zasilania i chłodzenia jest tak samo ważne, jak utrzymanie czasu sprawności. Bez dedykowanych rozwiązań proces monitorowania tych zasobów jest wręcz niemożliwy, a zarządzanie nimi – utrudnione. Zarządzanie zasilaniem to zestaw narzędzi umożliwiających monitorowanie zużycia energii elektrycznej, generowanych kosztów oraz ich trendów na poszczególnych szczeblach firmy – od Data Center, węzłów sieciowych, aż po zdalne lokalizacje. Dlaczego zarządzanie energią jest takie ważne? Odpowiedz jest bardzo prosta – koszt energii elektrycznej stał się bardzo istotną częścią składową całkowitego kosztu utrzymania (TCO) infrastruktury IT.

Warning: Undefined array key "logotypy" in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-rozwiazania.php on line 49
Oprogramowanie do monitoringu i zarządzania opieramy o rozwiązania producentów, m.in.:
Poznaj oprogramowanie do monitoringu i zarządzania zasilaniem:
Raritan® PowerIQ®
Power IQ® dostarcza informacji i elementów sterujących potrzebnych do pełnego wykorzystania istniejącej infrastruktury zasilania, jednocześnie ostrzegając o problemach, zanim spowodują przestoje. Power IQ można wdrożyć jako samodzielne rozwiązanie do monitorowania DCIM lub z oprogramowaniem operacyjnym DCIM firmy Sunbird – dcTrack®, aby zapewnić pełne zarządzanie zasobami i zmianami.
Dowiedz się więcej
Vertiv™ Power Insight
Vertiv™ Power Insight to proste w instalacji, łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zapewnia pojedynczą konsolę zarządzania dla maksymalnie 100 urządzeń. Pomaga poprawić dostępność i upraszcza monitorowanie oraz zarządzanie krytycznym sprzętem IT. Zapewnia ulepszone wrażenia użytkownika, dzięki czemu można w pełni wykorzystać infrastrukturę zasilaczy UPS i PDU. To bezpłatne oprogramowanie wysyła alerty w przypadku problemów z podłączonymi urządzeniami i zapewnia szybki sposób bezpiecznego wyłączenia urządzeń IT w oparciu o
parametry konfigurowane przez użytkownika.
Pobierz broszurę producenta
Zbuduj lub zmodernizuj swoją
infrastrukturę IT w najlepszy
możliwy sposób.
Blisko 20 grup produktowych, kilkunastu wiodących dostawców, wieloletnie doświadczenie, otwartość i chęć pomocy. Brzmi nieźle?
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest