Platinum Reseller
Vertiv®
Niemal wszystkie aspekty naszego życia wiążą się z wykorzystaniem technologii: korzystamy z niej w życiu codziennym, zarówno w trakcie pracy, jak i podczas odpoczynku. Komunikacja i korzystanie z danych stały się fundamentem naszego społeczeństwa, który decyduje o postępie ludzkości. Vertiv uważa, że rosnący popyt na dane można zaspokajać, kierując się pasją i innowacyjnością. Jako eksperci branży współpracują z Klientami w planowaniu i budowaniu infrastruktur przyszłości. Firma łączy sprzęt, oprogramowanie, analitykę i usługi, zapewniając ciągłość działania kluczowych aplikacji swoich klientów, ich optymalną wydajność i rozwój w miarę wzrostu potrzeb biznesowych. Firma ma swoją centralę w Ohio (USA) i zatrudnia blisko 24 tys. pracowników na całym świecie.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Poznaj marki Vertiv
Poznaj kluczowe produkty:
Oprogramowanie
Avocent® DSView
DSView umożliwia bezpieczną centralizację oraz ujednolicenie zdalnego dostępu i zarządzania całą infrastrukturą IT. Idealnie integruje się z już istniejącą polityką bezpieczeństwa w firmie – systemami AAA (Authencication, Authorization, Accounting). Dla Administratorów stanowi bramę dostępową do odpowiednich zasobów infrastruktury informatycznej firmy (Single Sign On).
Zapytaj o rozwiązanie
Oprogramowanie
Vertiv™ Environet™ Alert
Vertiv™ Environet™ Alert zapewnia firmom oprogramowanie do monitorowania obiektów o znaczeniu krytycznym, które jest przystępne cenowo i łatwe w użyciu. To rozwiązanie zapewnia doskonałe możliwości monitorowania, ostrzegania, wyznaczania trendów i organizacji danych dla firm z takich branż, jak opieka zdrowotna, usługi finansowe, administracja i inne, pomagając im chronić i rozwijać działalność. Klienci otrzymują monitorowanie, alerty i trendy.
Zapytaj o rozwiązanie
Serwery konsolowe
Vertiv™
Serwery Konsolowe Avocent (dawniej Cyclades) umożliwiają administratorom sieci bezpieczny, zdalny dostęp do portów konsolowych RS-232 urządzeń sieciowych, urządzeń telekomunikacyjnych, serwerów Linux/Unix czy systemów bezpieczeństwa. Wbudowany system operacyjny Linux (Hardened Linux), umożliwiający tworzenie własnych skryptów, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo oraz elastyczność rozwiązania.
Zapytaj o produkt
Listwy PDU
Geist
Podstawowe, monitorowalne i zarządzalne listwy PDU od Vertiv™ Geist to niezawodne jednostki dystrybucji energii do szaf rack i infrastruktury IT.
Zapytaj o produkt
Zasilanie awaryjne UPS
Liebert®
Vertiv™ Liebert® EXM2 to monoblokowy zasilacz UPS będący odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysoce niezawodne i wydajne zasilacze UPS dla nowej generacji aplikacji o krytycznym znaczeniu. W ofercie marki znajdują się także zasilacze bezprzerwowe UPS w wersji kompaktowej, edge oraz dedykowane do Centrum Przetwarzania Danych.
Zapytaj o produkt
Przełączniki KVM
Vertiv™
Przełącznik KVM umożliwia przełączanie się pomiędzy różnymi urządzeniami przy użyciu tej samej klawiatury, monitora i myszy. Oznacza to, że jeśli masz do pracy kilka komputerów, nie musisz kupować oddzielnych monitorów, klawiatur i myszy dla każdego z nich – wystarczy użyć KVM, aby wygodnie przełączać się między kilkoma urządzeniami.
Zapytaj o produkt
Konsole LCD KVM
Vertiv™
Konsola LCD do montażu w szafie serwerowej to podstawa ekonomicznego wykorzystania cennej przestrzeni w szafie rack, która umożliwia zajęcie przestrzeni tylko 1U przez pełnowymiarowy monitor LCD, pełnowymiarową klawiaturę i touchpad. Dla porównania – standardowy monitor zajmuje ok. 10U w szafie rack. Wyposażona w 8- lub 16-portowe KVM, konsola umożliwia sterowanie nawet 512 komputerami za pomocą jednego urządzenia.
Zapytaj o produkt
Czujniki środowiskowe
Vertiv™
Czujniki środowiskowe rozmieszczone w Data Center robią pomiary aktualnych warunków pracy – zarówno dla urządzeń rackowych, jak i znajdujących się poza szafami, np. dla wolnostojących UPS. Dzięki nim wielkości fizyczne – np. temperatura czy wilgotność – zamieniane są na dane cyfrowe, które następnie możemy odczytać w połączonym z czujnikami kontrolerze SRC lub PDU.
Zapytaj o produkt
Rozwiązania
Produkty Vertiv znajdują zastosowania m.in. w następujących rozwiązaniach:
Produkty
Szukasz sprawdzonych rozwiązań dla budowania infrastruktury przyszłości?
Zaufaj doświadczeniu liderów branży. Skontaktuj się, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest