Praca baz danych


Warning: Undefined array key "logotypy" in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-rozwiazania.php on line 49
Elementy do pracy baz danych opieramy o rozwiązania producentów, m.in.:
Poznaj oprogramowanie do monitoringu i zarządzania pracą baz danych:
Solarwinds Storage Resource Manager
SolarWinds Storage Resource Monitor (SRM) monitoruje wydajność i pojemność macierzy pamięci masowej, pomagając zlokalizować i rozwiązać problemy związane z pamięcią masową. SRM obsługuje wiele urządzeń i dostawców, zapewniając ujednoliconą widoczność w czasie rzeczywistym dla wszystkich warstw infrastruktury pamięci masowej.
Zapytaj o produkt
Solarwinds Database Performance Analyzer
Monitorowanie i optymalizacja platformy systemów zarządzania wieloma bazami danych (DBMS) dla środowisk chmurowych i lokalnych. Kluczowe cechy to m.in. obsługa wieloplatformowych baz danych zarówno w chmurze, jak i lokalnie, wykrywanie anomalii oparte na uczeniu maszynowym, monitorowanie wydajności VMware vSphere oeaz dokładne, szczegółowe dane, zarówno w czasie rzeczywistym, jak i historyczne.
Zapytaj o produkt
Zbuduj lub zmodernizuj swoją
infrastrukturę IT w najlepszy
możliwy sposób.
Blisko 20 grup produktowych, kilkunastu wiodących dostawców, wieloletnie doświadczenie, otwartość i chęć pomocy. Brzmi nieźle?
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest