Autoryzowany Partner
EuroLinux
EuroLinux Sp. z o.o. to polska firma założona przez osoby, które tworzyły rynek Open Source w regionie Centralnej Europy, uczestniczą w nim od wielu lat, dzięki czemu doskonale znają i rozumieją zasady jego funkcjonowania. Powstanie spółki było naturalną odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez końcowych użytkowników i partnerów, w związku z brakiem elastyczności korporacji dostarczających oprogramowanie Open Source oraz niedostosowaniem ich oferty, a szczególnie wsparcia, do warunków i wymagań lokalnych rynków. Dzięki zaangażowaniu sztabu najlepszych specjalistów w dziedzinie technologii Open Source w Polsce, na rodzimym rynku powstała niesamowicie atrakcyjna alternatywa dla wiodących rozwiązań, która w niczym nie ustępuje pierwowzorom.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Flagowe produkty
Eurolinux
EuroLinux, dzięki swoim cechom i przewagom, stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę na rynku linuksowych systemów operacyjnych klasy Enterprise. Jest naturalną alternatywą dla Red Hat Enterprise Linux, Oracle Linux i nowych, ostatnio wydanych społecznościowych dystrybucji Enterprise Linux. Jest też doskonałym następcą CentOS 7 oraz CentOS 8, dla którego 31 grudnia 2021 skończyło się stabilne wsparcie.
Poznaj produkt
EuroDB
EuroDB to rozwiązanie bazodanowe klasy Enterprise, którego centralnym komponentem jest sprawdzony silnik PostgreSQL. Został on obudowany szeregiem zintegrowanych, modularnych narzędzi, które rozszerzają jego możliwości, podnoszą efektywność zarządzania oraz analizy, a także bezpieczeństwo. Profesjonalne wsparcie realizowane przez certyfikowanych architektów i inżynierów sprawia, że jest to kompletne i sprawdzone rozwiązanie dla osób poszukujących systemu do zarządzania bazami danych.
Zapytaj o produkt
EuroIQ
EuroIQ to platforma, która służy do zarządzania chmurą, wirtualizacją i konteneryzacją, czyli hybrydowymi zasobami IT. Ułatwia administrowanie zarówno bardzo dużymi, jak i małymi środowiskami, łącząc w jednym kokpicie wiele różnych technologii oraz oferując zarządzanie przydziałami zasobów i dostępów.
Poznaj produkt
EuroTower
EuroTower to platforma do automatyzacji w infrastrukturze IT z użyciem Ansible®, wyposażona w centralną konsolę graficzną. Jest to kompletne, stabilne i w pełni wspierane rozwiązanie klasy Enterprise przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w przedsiębiorstwach i organizacjach.

EuroTower dostarcza przeglądarkowy interfejs, który ułatwia zarządzanie automatyzacją, oferując wszystkie potrzebne funkcjonalności i udogodnienia, których brakuje w Ansible®.
Zapytaj o produkt
Firma EuroLinux specjalizuje się w rozwiązaniach:
Potrzebujesz pewnych rozwiązań
w technologii Open Source?
Od wielu lat współpracujemy z liderami branży.
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest