Od 1996 r. specjalizujemy się
w rozwiązaniach do zarządzania
infrastrukturą IT oraz technologiach
Open Source.
Naszym głównym celem jest optymalizacja wydatków ponoszonych przez działy IT na utrzymanie i zarządzanie swoją własną infrastrukturą, jak również redukcja kosztów świadczonych przez nie usług.
Doświadczenie
i kompetencje
Wiedza i kompetencje, które zbudowaliśmy przez ponad 25 lat, znajdują swoje odbicie w długiej liście zadowolonych klientów, odbytych szkoleń i uzyskanych certyfikatów.
Pomoc
i wsparcie
Stanowimy pierwszą linię wsparcia dla działów IT: zarówno przed, jak i po sprzedaży. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy w sposób kompleksowy i indywidualny.
Autoryzacje
i partnerstwa
Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o oferty niekwestionowanych liderów branży – producentów, z którymi pozostajemy w dobrych relacjach. Od wielu lat.
Marek Gudaniec
CEO Artha Media Group. Od 1994r. związany z branżą IT. Doświadczony specjalista w zakresie tworzenia zaawansowanych rozwiązań dla działów IT.
Jan Kuźniewski
s
Opiekun sukcesu klienta, handlowiec. Z branżą IT związany od niedawna.
Paula Kmiecik
s
Head of Marketing Artha Media Group.
Artha Media Group
Jesteśmy częścią Artha Media Group
Systemy Zarządzania IT to część grupy Artha Media – rodzinnej firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem, której fundament stanowią rozwój i unikatowe kompetencje członków rodziny. Wierzymy, że łącząc siły możemy wspólnie rozwijać się szybciej i sprawniej.
Poznaj grupę Artha
Certyfikaty i szkolenia
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest