InHand Networks
InHand Networks jest światowym liderem w dziedzinie przemysłowego IIoT, który odniósł ogromny sukces dzięki przełomowym innowacjom. Firma została założona w 2001 roku w Chinach, jako startup M2M, a obecnie jest liderem w dziedzinie szeroko pojętego IoT, z pełnym portfolio produktów i rozwiązań. Obecnie zatrudnia ponad 300 osób, w tym ponad 100 inżynierów. Rozwiązania producenta są szeroko stosowane w energetyce, automatyce przemysłowej, transporcie, handlu detalicznym, służbie zdrowia i ochronie środowiska. InHand jest partnerem technologicznym AWS Select, Schneider Electric i partnerem produktowym Rockwell Automation Encompass w regionie Azji i Pacyfiku.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Flagowe produkty:
Bramki i routery
Umożliwiają przesyłanie odebranych danych przez wiele bram agentów do jednej bramy kontrolera, co ułatwia wdrażanie i zarządzanie siecią LoRaWAN®.
Zapytaj o produkt
Czujniki
Potrzeba monitorowania temperatury i wilgotności nigdy nie maleje. Czujniki np. do pomiaru temperatury i wilgotności służą do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki wykorzystaniu komunikacji w sieci LoRaWAN, czujniki stają się potężnymi narzędziami dla IoT.
Zapytaj o produkt
InHand Networks dostarcza rozwiązań w obszarze:
Produkty tego producenta:
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest