Bezpieczeństwo sieci

W dzisiejszych czasach, gdy cyfryzacja postępuje gwałtownie, ochrona zasobów to najwyższy priorytet. Cyberbezpieczeństwo to obszar, o który warto zadbać, ponieważ krajobraz zagrożeń cyfrowych jest imponująco bogaty. Ochrona brzegu sieci przed cyberprzestępcami stała się kluczowym aspektem strategii wielu firm oraz instytucji – to dobrze, ponieważ zaniedbania w tym obszarze mogą być potencjalnie bardzo niebezpieczne oraz kosztowne. Powierz bezpieczeństwo sieci w swojej firmie ekspertom, którzy zapewnią kompleksowe rozwiązania.

Warning: Undefined array key "logotypy" in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-rozwiazania.php on line 49
Bezpieczeństwo sieci opieramy o rozwiązania producentów, m.in.:
Kluczowe rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci:
Firewall / UTM
WatchGuard Firebox to wszechstronna, zaawansowana platforma bezpieczeństwa sieci, która pozwala specjalistom ds. bezpieczeństwa IT ponownie zarządzać swoimi sieciami dzięki szeroko wdrażanym, klasy korporacyjnej narzędziom bezpieczeństwa i widoczności zagrożeń, które są odpowiednie dla każdej organizacji, niezależnie od budżetu, wielkości czy złożoności.
Ochrona Wi-Fi
WatchGuard podnosi jakość korzystania z sieci bezprzewodowych dzięki AccesPointom Wi-Fi 6, centralnemu zarządzaniu i inteligentnemu raportowaniu. Zarządzanie Wi-Fi i konfiguracja sieci w WatchGuard Cloud zapewnia bezpieczne korzystanie z sieci bezprzewodowych, które są łatwe w zarządzaniu. Zarządzanie zasadami, konfiguracja VPN i aktualizacje są dostępne za jednym kliknięciem.
EndPoint Security
Platforma WatchGuard Endpoint Security zapewnia maksymalną ochronę przy minimalnym stopniu złożoności, dzięki czemu nie trzeba się już martwić o bezpieczeństwo punktów końcowych. Produkty i usługi bezpieczeństwa oferują zaawansowane podejścia EPP i EDR wraz z pełnym pakietem narzędzi bezpieczeństwa do ochrony urządzeń i sieci, przed złośliwymi witrynami, złośliwym oprogramowaniem, spamem i innymi ukierunkowanymi atakami.
Wieloskładnikowe uwierzytelnianie (MFA)
AuthPoint wykorzystuje DNA urządzenia mobilnego, aby dopasować telefon autoryzowanego użytkownika podczas przyznawania dostępu do systemów i aplikacji. Dlatego każdy atakujący, który sklonuje urządzenie użytkownika, próbując uzyskać dostęp do chronionego systemu, zostanie zablokowany – ponieważ DNA urządzenia będzie się różnić.
Czy zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym może być dynamiczne, łatwe i intuicyjne?
Tak! Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań wiodących producentów. Skontaktuj się, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest