W trakcie certyfikacji
WatchGuard
Firma powstała w Seattle (USA) w 1996 roku. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową (firewall). Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma oddziały niemal na całym świecie. WatchGuard jest regularnie klasyfikowany w raportach Gartnera dla kategorii UTM/NGFW. Ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania WatchGuard Dimension uznawany jest za wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Poznaj kluczowe produkty:
Ochrona sieci
Firebox od WatchGuard to inteligentne, szybkie i skuteczne produkty bezpieczeństwa sieciowego, zapewniające skuteczną ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem, ransomware, botnetami, trojanami, wirusami, programami typu drive-by download, phishingiem i wieloma innymi.
Zapytaj o rozwiązanie
Ochrona Wi-Fi
Wi-Fi 6 Acces Pointy wprowadzają technologię Wi-Fi 6 i szyfrowanie WPA3 w jednym bezprzewodowym punkcie dostępowym. Zespoły IT mogą dystrybuować do użytkowników końcowych, by zastąpić istniejącą sieć bezprzewodową tak, aby zapewnić sieć firmową i osobistą, która inteligentnie obejmuje szeroki zakres w porównaniu z poprzednią wersją Wi-Fi.
Zapytaj o rozwiązanie
Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA)
AuthPoint wykorzystuje DNA urządzenia mobilnego, aby dopasować telefon autoryzowanego użytkownika podczas przyznawania dostępu do systemów i aplikacji. Dlatego każdy atakujący, który nawet sklonuje urządzenie użytkownika, próbując uzyskać dostęp do chronionego systemu, zostanie zablokowany – ponieważ DNA urządzenia będzie się różnić.
Zapytaj o rozwiązanie
Ochrona Endpoint
Platforma WatchGuard Endpoint Security zapewnia maksymalną ochronę przy minimalnym stopniu złożoności, dzięki czemu nie trzeba się już martwić o bezpieczeństwo punktów końcowych. Produkty i usługi bezpieczeństwa oferują zaawansowane podejścia EPP i EDR wraz z pełnym pakietem narzędzi bezpieczeństwa do ochrony urządzeń i sieci, przed złośliwymi witrynami, złośliwym oprogramowaniem, spamem i innymi ukierunkowanymi atakami.
Zapytaj o rozwiązanie
Rozwiązania
Producent specjalizuje się w rozwiązaniach z kategorii:
Produkty
Czy zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym może być dynamiczne, łatwe i intuicyjne? Tak!
Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań WatchGuard – lidera branży bezpieczeństwa sieciowego. Skontaktuj się, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest