W trakcie recertyfikacji
Solarwinds
Założona w 1999 roku firma Solarwinds zapewnia wydajne i przystępne cenowo rozwiązania do zarządzania IT dla klientów na całym świecie - od małych, kilkuosobowych firm do przedsiębiorstw z listy Fortune 500. Firma została zbudowana przez inżynierów sieci i systemów IT, którzy z własnej praktyki wiedzą, co to znaczy zarządzać dynamicznym środowiskiem IT. W połączeniu tej wiedzy z głęboką więzią ze społecznością IT została stworzona marka produktów do zarządzania, które są skuteczne, dostępne i łatwe w użyciu.
Solarwinds zajmuje się przede wszystkim:
 • usunięciem przeszkód dla przedsiębiorstw, tj. wysokie ceny, złożoność oraz zbyt duże wykorzystanie zasobów,
 • żywym kontaktem ze społecznością użytkowników,
 • stałym doskonaleniem swoich produktów – tak, aby były nie tylko niezawodne, ale przede wszystkim intuicyjne i wygodne w użyciu.

 • Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
  Poznaj kluczowe produkty:
  Solarwinds® Orion NPM
  Oprogramowanie służące do kompleksowego monitoringu wydajności pracy sieci. Skalowalność rozwiązania pozwala na zastosowanie pakietu NPM zarówno w małych, jak i dużych, korporacyjnych sieciach. Orion NPM monitoruje oraz analizuje w czasie rzeczywistym wydajność pracy routerów, przełączników, punktów dostępowych sieci bezprzewodowych, serwerów oraz innych urządzeń obsługujących SNMP. Jest w stanie również monitorować wirtualne środowisko serwerowe VMWare.
  Zapytaj o rozwiązanie
  SolarWinds® Orion IP SLA Manager
  Oprogramowanie to jest dodatkowym modułem zwiększającym funkcjonalność pakietu Orion NPM. Służy do analizy wydajności pracy routerów brzegowych oraz sieci WAN. Pozwala na monitorowanie pracy kluczowych aplikacji WAN`owych poprzez analizę protokołów sieciowych (DNS, FTP, HTTP, TCP, UDP). Pozwala również na śledzenie połączeń głosowych VoIP.
  Zapytaj o rozwiązanie
  SolarWinds® Orion NetFlow Traffic Analyser
  Oprogramowanie to jest dodatkowym modułem zwiększającym funkcjonalność pakietu Orion NPM. Służy do analizy ruchu w sieci, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób jesteśmy w stanie znaleźć tzw. wąskie gardło lub przyczynę zapychania się sieci. Dokładnie generowane raporty są w stanie wskazać nam konkretnego użytkownika, aplikację czy adres IP, który generuje największy ruch w sieci.
  Zapytaj o rozwiązanie
  SolarWinds® Orion IP Address Manager
  Oprogramowanie to może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do Orion NPM. Służy do scentralizowania zarządzania adresacją IP. Periodycznie skanuje sieć odpytując serwery DHCP – Cisco IOS oraz Microsoft – w celu wykrycia potencjalnych konfliktów czy zwolnienia nieużywanych adresów. Zebrane dane przedstawiane są w formie raportów np. % wykorzystania danej puli adresów IP.
  Zapytaj o rozwiązanie
  SolarWinds® User Device Tracker
  Oprogramowanie to może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do Orion NPM. Służy do szybkiego wyszukiwania urządzeń w sieci. Urządzenia możemy wyszukiwać poprzez jego adres IP, nazwę hosta czy adres MAC. Jeśli dane urządzenie nie jest aktualnie podłączone do sieci, to korzystając z danych historycznych UDT pokazuje jego ostatnie znane położenie.
  Zapytaj o rozwiązanie
  SolarWinds® Log and Event Manager
  Monitoring w czasie rzeczywistym (juz w pamięci) korelacji zdarzeń w całej infrastrukturze, wykorzystanie nieliniowych korelacji zdarzeń, dzięki czemu nie ma potrzeby tworzenia reguł dla każdej zarządzającej permutacji, skuteczniejsze rozwiązywanie problemów z wydajnością, dzięki zrozumieniu relacji pomiędzy różnymi typami aktywności używających wielu korelacji zdarzeń.
  Zapytaj o rozwiązanie
  Solarwinds wspiera rozwiązania w kategorii:
  Profesjonalne wsparcie w doborze i wdrożeniu produktów Solarwinds
  Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie z bogatego portfolio produktów Solarwinds.
  Skontaktuj się
  Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

  Pin It on Pinterest