Red Hat Ready
Red Hat®
Red Hat to firma, której początki sięgają 1993 roku. Jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań open source dla przedsiębiorstw — w tym Linux. Firma dostarcza wzmocnione rozwiązania, które ułatwiają przedsiębiorstwom pracę na różnych platformach i środowiskach, od podstawowego centrum danych po brzeg sieci.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Marki związane z Red Hat®:
Flagowe produkty:
Red Hat Enterprise Linux
Prawdopodobnie najbardziej popularny Linux na świecie. Red Hat Enterprise Linux to wysokowydajny system operacyjny, oparty na platformie Open Source, z pełną obsługą wirtualizacji. Stanowi już praktycznie standard dla komercyjnych zastosowań Linuxa. Z powodzeniem wykorzystywany jest w większości największych instytucji rządowych, finansowych, naukowych oraz komercyjnych.
Zapytaj o produkt
JBoss EnterpriseDB
JBoss Enterprise Middleware to oprogramowanie Open Source dla przedsiębiorstw, umożliwiające budowę, integrację oraz prezentację aplikacji jak również usług internetowych w architekturze zorientowanej na usługi (SOA). Sprzedaż oprogramowania odbywa się na zasadzie zakupu rocznej lub trzy letniej subskrypcji, które obejmuje wsparcie techniczne oraz długoterminowe utrzymanie systemu.
Zapytaj o produkt
Rozwiązania
Red Hat® specjalizuje się w rozwiązaniach klasy:
Potrzebujesz kupić lub odnowić
licencję na system Red Hat?
Od wielu lat dostarczamy sprawdzonych rozwiązań.
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest