Milesight
Założona w Chinach w 2011 roku firma Milesight stała się szybko rozwijającym się dostawcą rozwiązań AIoT, oferującym usługi o wartości dodanej i najnowocześniejsze technologie. Opierając się na monitoringu wideo, Milesight proponuje również rozwiązania z branży IoT i komunikacji – wykorzystując Internet Rzeczy i technologie sztucznej inteligencji jako podstawę. Milesight jest obecny w ponad 120 krajach i rozpowszechnia swoje produkty oraz usługi w postaci kompleksowych rozwiązań, które podniosą inteligencję AIoT na wyższy poziom – łącząc świat fizyczny z cyfrowym.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Bramki i routery
Umożliwiają przesyłanie odebranych danych przez wiele bram agentów do jednej bramy kontrolera, co ułatwia wdrażanie i zarządzanie siecią LoRaWAN®.
Zapytaj o produkt
Czujniki
Potrzeba monitorowania temperatury i wilgotności nigdy nie maleje. Czujniki np. do pomiaru temperatury i wilgotności służą do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki wykorzystaniu komunikacji w sieci LoRaWAN, czujniki stają się potężnymi narzędziami dla IoT.
Zapytaj o produkt
Milesight dostarcza rozwiązań w obszarze:
Produkty tego producenta:
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest