Autoryzowany Partner
EATON
Firma Eaton działa w branży zarządzania zasilaniem i dostarcza energooszczędne rozwiązania, które pomagają naszym klientom efektywnie zarządzać zasilaniem układów elektrycznych w sposób zapewniający wyższą wydajność oraz bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Eaton zatrudnia ok. 95 tys. pracowników i sprzedaje produkty klientom z ponad 175 krajów. Firma zajmuje istotne miejsce w branży dzięki doświadczeniu w zakresie dystrybucji mocy, podzespołów elektronicznych, zabezpieczeń obwodów, ochrony obwodów rezerwowego zasilania, sterowania i automatyki, oświetlenia i systemów ochrony, rozwiązań strukturalnych i urządzeń do okablowania, rozwiązań przeznaczonych do trudnych i niebezpiecznych warunków pracy oraz usług inżynieryjnych. To produkty wykorzystywane przez klientów z branży informatycznej, energetycznej, przemysłowej, medycznej i transportowej.

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, bool given in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 138

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer10381/public_html/systemyzarzadzaniait.pl/wp-content/themes/theme/single-producenci.php on line 140
Zasilacze awaryjne UPS
Od ekonomicznych rozwiązań podtrzymujących zasilanie w domowym biurze, aż po najbardziej zaawansowane technologicznie i niezawodne rozwiązania klasy korporacyjnej, oferujące nie tylko funkcję zasilania awaryjnego, ale także pełną ochronę przeciwprzepięciową – w ofercie EATON znajdziesz każde rozwiązanie UPS, jakiego tylko potrzebujesz.
Zapytaj o produkt
Przełączniki źródeł zasilania
Eaton ATS oferuje niedrogie rozwiązanie dla klientów chcących dodać redundancję zasilania do urządzeń sieciowych, takich jak przełączniki i routery. Ten automatyczny przełącznik pozwoli zasilić je z dwóch różnych źródeł. W przypadku awarii jednego ze źródeł, zasilanie podłączonych urządzeń bezprzerwowo przełączy się na drugie źródło. Eaton ATS można podłączyć do wielu urządzeń jednocześnie, oszczędzając przy tym koszty nadmiarowych zasilaczy.
Zapytaj o produkt
Listwy zasilające PDU
Eaton oferuje pełną gamę jednostek dystrybucji zasilania, do wszystkiego, od podstawowych modeli do montażu w szafie typu rack w rozproszonych sieciach IT po zaawansowane modele do kompleksowego monitorowania i kontroli w centrach danych przedsiębiorstw i kolokacyjnych centrach danych.
Zapytaj o produkt
Rozwiązania EATON stosowane są m.in. w obszarze:
Produkty EATON to m.in.:
Szukasz sprawdzonego dostawcy
rozwiązań EATON?
Skontaktuj się z nami, aby ustalić Twoje potrzeby i sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.
Skontaktuj się
Kompetencje potwierdzone satysfakcją Klientów

Pin It on Pinterest