SYSTEMY ZARZĄDZANIA IT Odwiedź nasz sklep

AKTUALNOŚCI« powrót do listy

Prośba o 1% dla Max`a

Max Gudaniec to 5,5 letni, cudowny chłopczyk, który urodził się z Zespołem Downa, a po kilku miesiącach życia zdiagnozowano u niego zespół padaczkowy. Od ponad 5 lat jego małe ciałko jest – każdego dnia – wstrząsane napadami padaczkowymi. W najgorszym czasie bywało ich nawet kilkaset dziennie. Całe życie Maxa to nasze poszukiwanie rozwiązań, walka z jego epilepsją i głęboką niepełnosprawnością – Max nie siedzi, nie stoi, nie chodzi, nie mówi, ani nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych, ale jego uśmiech ma moc rozświetlania najgłębszego mroku. Codzienna rehabilitacja to nieustanna walka o nawet najmniejszy postęp w rozwoju. Mamy na tym polu sporo sukcesów, jednak każdy z nich okupiony jest ciężką pracą, wyrzeczeniami i sporymi nakładami finansowymi.
 

Jeszcze do niedawna Max nie widział, jednak zdiagnozowaną u niego ślepotę korową udało się zwyciężyć dzięki sesjom mikropolaryzacji mózgu. Max nie słyszał, ale dwukrotna operacja uszu oraz założenie drenów T-Tube spowodowały, że odzyskał słuch. Z padaczką walczymy na wiele sposobów – farmakologicznie, suplementacyjnie oraz dietą ketogenną. Ostatnie miesiące to potężny zastrzyk nadziei, jaką przyniosła nam terapia cannabisowa (marihuana medyczna), której Max przeciera w Polsce szlak. Dzięki terapii marihuaną medyczną, kilkadziesiąt napadów dziennie udało się zredukować do 1-2 na dzień. Coraz częściej zdarzają się też cudowne dni bez napadów. A jeszcze kilka miesięcy temu lekarze nie dawali Maxowi szans – 9 tygodni na oddziale intensywnej terapii, w tym 4 tygodnie w śpiączce farmakologicznej mogłyby pokonać każdego. Jednak nasza nadzieja i Maxa ogromna wola życia spowodowały, że – mimo krytycznego stanu, w jakim się znajdował – wciąż jest z nami.

Terapia oraz rehabilitacja Maxa pochłania ogromne środki finansowe, dlatego prosimy o pomoc w ich zdobywaniu. Wierzymy, że dzięki ludziom dobrej woli nasz Aniołek ma szansę na życie, zdrowie i sukcesywny rozwój.

Prosimy o 1% Twojego podatku – dla Maxa to 100% szansy na lepsze życie.

KRS 0000303590 z dopiskiem „Max Gudaniec 240/100”

Dziękuję.

 

Można również zasilić subkonto Maxa dokonując dobrowolnej wpłaty na numer:

mBank: 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722 z dopiskiem "Max Gudaniec 240/100"


Przelewy zagraniczne:

SWIFT: BREXPLPWMBK

 PL 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722 z dopiskiem "Max Gudaniec 240/100"
 

Nasi klienci